Büyünün Yenilenmesi

Okunmuş su ve içecekler eğer kokuşmuşlarsa, bu büyünün yenilendiğini gösterir.Sihirle görevli olan cin yeni büyüyü bunların içine üfürür ve bu da onların bozulmasına neden olur. Bu nedenle bu gibi ilaçları ağzı sıkıca kaplara koyup kapatırken besmele çekmek gerekir.Tüm kardeşlerimizin dikkat etmeleri gereken önemli bir noktaya değinmek istiyorum:

Büyünün telefon yoluyla yenilenmesi mümkündür. Büyücü bir başkasının yardımıyla telefon ahizesi kullanarak yiyecek ve içeceklere üfürebilir ve bu şeyler hemen bozulurlar. Eğer hastanın kulağına üflemişse o da etki eder, ama ilaçlara üflenilmesi kadar değil. Çünkü bunlar vücuda girerler. Bu nedenle tedavi merhalesinde olan hastalar dikkat etmeliler, bozulmuş olan bir şey gördüklerinde onu kesinlikle kullanmamalı ve tüm kapların ağızlarını besmele çekerek kapatmalıdırlar.

Önemli Bir Nokta

Tedaviye yönelik olarak burada zikrettiklerimizin tümü hasta ve tedavi eden arasında yardımlaşmayı gerektirir. Durum ancak bu şekilde kontrol altına alınabilir.Şeytanın uzanabileceği tüm açıklar kapandıktan, sığınma ve tedavi yolu ortaya
konduktan sonra, artık hasta kendi kendine durumu kontrol edebilir ve düşmanını alt edebilir.

Bu okuduğunuz satırlar cinlerin garip alemindeki bazı gizli yönlere değinmektedir. Bu onları etkiler. Özellikle de bunları okuyan kimsenin durumuna uygun düşüyorsa… Bu nedenle de hasta kişi bunları okurken öfkelenebilir, içinden okuduklarını yırtmak gelebilir yahut içinden bunu yazana küfredebilir veya bu yazılanların doğru olmadığını düşünebilir. Bu durumda bilsin ki bu vesveseler büyüyle görevli olan şeytanın yardımındaki karîn tarafından gelmektedir. Şeytan hastayı rukye yapan şahıstan da bu ve benzeri vesveselerle uzaklaştırmaya çalışır. Onun hilesine karşı uyanık olalım! Allah sizleri kıyamet günü sizin için nur olacak ilme varis kılsın

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinizi Geri getirmek için Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk ile geri getirme ve kuvvetli aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply