Çok Sevdiğim Birini Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğiniz bir kişi kötü niyeti kişiler tarafından sizden soğutularak aklı yanlış ve kötü bilgiler ile doldurulabilir aşk büyüsü ile çok sevdiğiniz bir kişi kendinize tekrar sıkı sıkıya bağlayabiliyorsunuz.Daha çabuk etkisini görmek isteyenler, Salih amel ve takva ehli olma yolunda gayret etmelidirler.

Bunun haricinde, cinnî etki altında olanların, büyü yapılmış olanların, Âyet’el Kürsî ile beraber 41 defa bu sûreyi okuyup, ayrıca bu okuma sırasında, nefesi suya üfleyip içmenin bir hayli faydalı olduğu da çeşitli kaynaklardan bize ulaşmıştır. Ayrıca, bu tür rahatsızlıkları olanlara, topluca bu âyetlerin 41 defa okunmasının da çok yararlı olacağı belirtilmiştir.
Allahu la ilahe illâ HUvel Hayy’ül Kayyum* la te’huzuHU sinetün vela nevm* leHU ma fiys Semavati ve ma fiyl Ard* men zelleziy yeşfeu ındeHU illâ Bi iznih* ya’lemu ma beyne eydiyhim ve ma halfehum* ve la yuhıytune Bi şey’in min ılmiHİ illâ Bi ma şa’* vesia Kürsiyyühüs Semavati vel Ard* ve la yeuduhu hıfzuhuma* ve HUvel Alıyy’ül Azıym; Allah O, tanrı yoktur sadece HÛ! Hayy ve Kayyûm (yegâne hayat olan ve her şeyi kendi isimlerinin anlamı ile oluşturan-devam ettiren); O’nda ne uyuklama (âlemlerden bir an için olsun ayrılık), ne de uyku (yaratılmışları kendi hâline bırakıp kendi Zâtî dünyasına çekilme) söz konusudur. Semâlarda ve arzda (âlemlerdeki tümel akıl ve fiiller boyutunda) ne varsa hepsi O’nundur. Nefsinin hakikati olan Esmâ mertebesinden açığa çıkan kuvve olmaksızın (biiznihi) O’nun indînde kim şefaat edebilir… Bilir onların yaşadıkları boyutu ve algılayamadıkları âlemleri… O’nun dilemesi (elvermiş olması) olmadıkça ilminden bir şey ihâta edilemez. Kürsüsü (hükümranlık ve tasarrufu {rubûbiyeti}) semâları ve arzı kapsamıştır. Onları muhafaza etmek O’na ağır gelmez. O Âliyy (sınırsız yüce) ve Azîm’dir (sonsuz azamet).

 

 

 

Bir önceki yazımız olan aşk büyüsü tarifi başlıklı makalemizde aşk büyüsü oyunu, aşk büyüsü Tarifi ve aşk büyüsü yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • sevdiğini geri getirme duası etkili
  • geri getirme büyüsü nasıl yapılır
  • geri getirme buyusu
  • sevdiğini geri getirme duası
  • sevdıgını gerı getırme buyusu
  • geri getirme duasi
  • sevdigin birini geri getirme duası

Leave a Reply