Evlenme Büyüsü ve Duası

Uzun süre evlenememiş, begenilmemiş bir erkeğin evlenmesini, beğenhlmesini kolaylaştırmak için, üç çeşmeden alınan birer bardak su ile cüma sabahı, ezandan önce yapılan özel bir dua vardır.

Evlenmek isteyen erkek gizlice cinciye gider, falına, yıldızına baktırır, evlenip evlenemeyeceifli öğrenir. Cinci, onun dileğinin gerçekleşmesi için, erkeğe üç çeşmeden getirttiği suyun içine okunmuş tuz atar, erimeye bırakır.

Tuz erirken, cirıci, kapının önüne, içten, buyükçe bir daire çizer, içine erkeği diz çöktürüp oturur. Yüzü kıbleye dönük olan erkek gözlerini yere diker, sağa sola bakmaz. Cinci, erkeğin çevresinde yedi kez dolaşır, her dolaşmada Kur’ndan birkaç ayet okur. Ayetlerin bir surederı olması gerekli değildir. Yedinci dönüşte, cinci, erkeğin önünde durur, sol elinin orta parmağını amma dayayıp yüzünü yukarı kaldırır. Cinciyle gözgöze gelince, cinci ona, «Y seyyid, y Rahman, y. Furkarı, y haliku’l-irısan ve’l-Kur’an» diyerek gözlerini kırpmadan bakar. Sonra yüzüne üfler, elini çekip başının üstünde bir kez döndürür, sol elinden tutup dairenin dışına çıkarır, ocağın başına getirir.

medyum-olcay

Erkek, ocağın başında, kendisine gösterilen yerde oturur, Cinci, ocakbaşında, taşın kıyısına yedi «şın» ile üç cim. harfi yazar, cinleri çağırır, yedi kez -illa kuvvete y billah» söyler, iki yana üfler. Ocağa üç damla su damlatır. «Ya kassam» diyerek çevresine bakınır. Gene Kur’an dan birkaç ayet okur, göğe doğru üfler.
Bu işlem yirmi bir gün sürer. Her işlemden sonra, erkek, begenilmek istediği kadınların, kızların bulunabilecekleri yerlerde şöyle bir görünüp gider. Yirmi birinci gün, son işlem yapıldıktan sonra, cinci örneği şekil: 5’de görülen muskayı yapıp yedi kat muşambaya sararak erkeğin boynuna asar. Muska dıştan görünmez, yatar- ken boyundan çıkarılıp başucuna asılır ya da yastığn altına konur.
Bu işlem gizli yapılır, kimseye duyurulmaz, istenen yerine gelip erkek evlenebileceği kadını bulduktan sonra yeniden cinciye gider, onunla bir -muhabbet>’ muskası yaptırma konusunda anlaşılır. Bunda cincinin dediğine kesinlikle boyun eğilir, uygulanır, onun da dileği yerine getirilir.
Erkek, işi yoluna girdikten sonra, muskayı gizlice söker, ilik suda eritir, karısına içirir. Bu işi kendi yapamazsa cinciye danışır, onun dediğifli uygular. Kadın kocasının boynunda muskayı görür de ondan kuşkulanır, ne olduğunu kesinlikle anlamak isterse iş bozulur, kan koca arasına soğukluk girermiş. 0 zaman da yeniden cinciye gitme gereği doğar.
Yitirildiğinde muskayı bulan kullanırsa çarpılırrnış. Bu nedenle, böyle muskaların üzerinde kara mürekkeple bir hu» yazısı bulunur. Bu yazının bulunduğu bir muskayı cinciye götürme yen ya da götürüp ıssız bir ‘göle atmayanın evi yıkılır, ÇOCUĞU ölebilir, başına bir yıkım gelebilirmiş. Muskayı yitiren erkeğin günde yüz bir rikaat olmak üzere, dokuz gün «tövbe namazı» kılması gerekirmiş.

Sevdiğinle evlenmek için en etkili dua

Yukarda sizler ile evlilik büyüsü ve duası hakkında geniş bir anlatım yaptık.Birde sevdiğiniz kişi için yapılcak olan bir dua vardır.Bu uygulamayı ancak evlenmediğiniz yada en kısa sürede evlenmek istediğiniz sevdiğiniz için bu duayı okumanız gereklidir.

 

Selamların Engüzeli Olan ALLAH’ın selamı Üzerinize olsun:Esselamu Aleykum warahmatullahi wabarakatuhu:

Mevcut uygulama sevdiğin veya sevmesini istediğin kişi için uygulanır .Uygulama süresi 21 gün.

1.Yatsı Namazından sonra:
11 Salavat + BISMILLAHIRRAHMANIRRAHEEM : Eğîsnî Eğîsnî Eğîsnî Yâ Muğîsu(500 Defa) +11 Salavat

 

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinizi Geri getirmek için Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşk ile geri getirme ve kuvvetli aşk büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • sevdiğinle evlenmek için dua
  • sevdiğinle evlenmek için dua nihat hatipoğlu
  • sevdiğinle evlenmek için en etkili dua
  • sevdiğinle evlenmek için okunacak dua nihat hatipoğlu
  • sevdiğinle evlenmek için okunacak dua
  • nihat hatipoğlu sevdiğinle evlenme duası
  • sevdiğinle evlenme duası
  • erkeği aşık etme duası
  • sevdiğin erkeği kendine aşık etme duası
  • evlenmek icin en etkili dua

Leave a Reply