Sevdiğinizi Geri getirmek için Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz bir kişi sizden ayrıldığı vakitte en değerli hazinenizi kaybetmiş gibi hissederseniz . Bunun sebebi ise o insanı hayatınızın merkezine koymuş olmanızdır , öyle ki bu insan için her türlü fedakarlığı her türlü özveriyi yapmışsınızdır, işinizden ailenizden hayatınızdan ödün vermişsinizdir, her anı ,kötüyü , iyiyi onunla paylaşmışsınızdır ona kendinizden daha fazla değer vermişsinizdir ancak; günün birinde o size hiç haketmediğiniz şekilde sırtını dönmüştür, ya hayatına başka bir insanı almıştır ya da sebep göstermeden sizi terketmiştir.

İşte şimdi hayatta bir başınıza kalmışsınızdır, bütün yapmış olduğunuz herşey boşa gitmiştir günleriniz, aylarınız ,yıllarınız boşa gitmiştir, yalnızsınızdır ve hayatta size yapılanlar ile bir başınıza kalmışsınızdır . Sevginiz ve gururunuz ağır basıyordur o kişiyi hem çok seviyor hayatınıza geri getirmek istiyorsunuzdur hem de size yapılanlardan dolayı mutsuzsunuzdur kendinize bunu yediremiyorsunuzdur.

Bu durumda intikamınızı almak için, gururunuzu kurtarmak için, aşkınızı tekrar kazanmak için bir kurtarıcıya ihtiyacınız vardır. Sevgilinizi geri getirmek ve özür diletmek için, onun kalbine aşk ve sevgiyi yerleştirmek için aşk büyüsü biçilmiş bir kaftandır. Unutmayın siz size yapılan haksızlığı düzeltmek için buna başvuruyorsunuz gerisini o düşünsün.

Bir önceki yazımız olan Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde kendine aşık etme büyüsü ve medyum olcay hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • resime okunan aşk duası
  • özür diletme duası
  • resime okunan aşk duaları
  • kuvvetli aşk büyüsü
  • resimle yapilan ask buyusu

Only 1 comment left Go To Comment

  1. ali suiçmez /

    sevgilimi geri getirmek istiyorum

Leave a Reply