At Nalı Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

At nalı büyüsü, bağlama büyüleri kategorisinde yer alan ve çiftler arasında oluşan sorunların giderilmesinde etkili bir büyü olarak dikkat çeker. Tabi her sorun için bu büyüyü yaptırmak oldukça mantıksız bir eylem olacaktır. Eğer sevdiğiniz ile ilgili problemleriniz var ve sürekli kavga edip aranızda kopma oluştu ise bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Ayrıca giden sevgiliyi geri getirmede de bu büyü kullanılabilmektedir.

At Nalı Büyüsü Nasıl yapılır?

Adından da çok kolay bir şekilde tahmin edeceğiniz gibi bu büyünün yapımında at nalı kullanılır. At nalını özellikle kırsal bölgelerde kolayca bulabilirsiniz. Zira bu büyüyü kendiniz yapamayacağınız ve bir medyuma yaptıracağınız için bu malzemenin teminini çalıştığınız medyum gerçekleştirecektir. Bu büyünün yapılış esnasında ayetler arasından özenle seçilen kelimeler zikredilir. Nal üzerine tılsımlar hazırlanır ve büyü yaptıran kişiye tılsımlı nal teslim edilir. Bundan sonraki süreç de büyü yaptıran kişinin işlemlerin devamını yapması gerekir. Büyü yaptıran kişi önce niyet eder ve sonrasında nalı tavanın üstünde ısıtmaya başlar. 3 gün ila 7 gün arasında bu işlem her gün yapılmalıdır. Isıtma işlemi için süre ise 5 dakikadır. İşlemler bittikten sonra nal veya nallar bir ağaç gövdesine çakılır. Bunu yaparken niyet etmek de bu süreçte oldukça önemlidir.

At Nalı Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

At nalı büyüsü, partnerler arasında ki çatışmaların arttığı zamanda veya sorunların artık çözülemeyecek kadar büyümesi halinde yapılabilir. Ayrıca çiftler arasında ki kavgalar her geçen gün artıyor ise ve kavganın sebebi incir kabuğunu doldurmayacak kadar küçük ise, bu büyü bu çiftler için deva olabilir. Ayrıca bazı çiftler veya çiftlerden birisinde ya beni aldatıyor ise diye şüpheler fazlası ile olur. Bu durumlarda da bu büyü kullanılabilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir