Ayırma Büyüsünün Etkileri

Bu Yazıyı Oyla

Günümüzde sıkça rastladığımız aile içi şiddetli geçimsizlik kaynaklarından biri olan ve evli veya sevgili olan iki kişiyi birbirinden ayrılmaları ve nefret etmeleri için yapılan ayırma büyüleri görülmektedir. Kişi kocasının veya karısının son zamanlardaki ani değişimi ile kendisinden soğutulması üzerine kurulan bu uygulama oldukça tesiri yüksek bir büyüdür. Kötü bilinir kişi veya kişiler tarafından aileye veya sevgiliye uygulanan bu büyü bozulmadığı sürece ayrılık sebebi durumuna getirebilir. Evli kişilerden herhangi birine aşık olan 3. Şahıs veya evli olan kişilerin aileleri tarafından yapılan bu uygulama oldukça kötü niyet ve kontrol edilemezse insan canına zararlı büyüler olarak geçmektedir.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Evli çiftlerinden birine veya her ikisine birden büyü yapılmışsa;

Koca hiç olmadığı kadar gaddarlaşır, eşine ve çocuklarına zulüm eder.

Koca veya kadın’da ağız bozukluğu ve sürekli küfür görülmektedir.

Evlilik öncesi yapılır geline yapılır ise, damada karşı sevgisizlik ve isteksizlik doğurur.

Kadın veya kocaya yapılır ise, her ikisi de birbirinden tiksinir ve cinsel isteksizlik oluşur.

Evli çiftten herhangi birine yapılmış ise, çocuklarına ve eşine aşırı derecede saygısızlık ve sorumsuzluk meydana getirir.

Erkeğe yapılır ise, eşinin gözünde pasif olabileceği nedenlerden biri olan işinden kovulmasına ve elinde tüm her şeyi kaybetmesine neden olur.

Evli çiftlere yapılır ise, evdeki mal mülk kaybedilir, var ise hayvanları telef olur.

Yapılan büyü ile erkeğin veya kadının söz dinlememe veya yapılması gerekilen bir mecburiyeti yapmama, kibirlenme ve dik başlılık gösterimi oluşmaktadır.

Bu Büyü Belirtisi Varsa Ne Yapılmalıdır?

Bu gibi belirtiler ailenizin yapısında oluşum sağlamış ve ya sağlanıyor ise bilin ki büyük ihtimal siz ve eşiniz arasında kara bir ayırma büyüsü bulunmaktadır. Bu belirtiler üzerine ilmi yüksek ve gerçek bir medyum’dan yardım isteyerek eski günlerinize kavuşmanız imkansız değildir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir