Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Bu Yazıyı Oyla

Cinsellik Bağlama Büyüsü

Cinsellik Bağlama Büyüsü yapılan kişinin cinsel yaşantısını bağlayıp, hiç kimse ile bir şey yaşayamamasını hatta yaptırılan kişinin cinsel arzularını bile bağlaya bilen çok tesirli bir bağlama büyüsü çeşididir.

Cinsellik Bağlama Büyüsü kendi içerisinde iki çeşide ayrılmaktadır. Birincisi erkeklik bağlama ikincisi ise bayan için yapılan bağlama tılsımı şeklindedir. Son derece tesirli ve güçlü olan Bağlama Büyülerinin temel taşlarından bir tanesidir. Çünkü Bağlama Büyüleri birbirine destek veren tılsımlardan oluşmaktadırlar. Bu yüzden Cinsellik Bağlama Büyüsü gözü dışarıda olan eşlerin, kocaların veya sevgililerinden şüphelenenlerin yada bir başkası ile cinsel arzular beslememesi için yapılmaktadır.

Cinsellik Bağlama Büyüsü yapımında çok malzemeler gerektiren bir tılsım türüdür. Ehli kişilerden yardım almadığınız taktirde çok büyük zararlar görebilirsiniz.

Eşi Evine Bağlama Büyüsü

Eşi evine bağlama büyüsü etkili ve güçlü olan bağlama büyüleri arasında yerini almaktadır. Eşi evine bağlama büyüsünün amaca yönelik bir çok uygulama ve metotları mevcuttur. Daha çok dışarıda gözü olan yada evine ayakları gitmeyen kişiler için yapılır. Bu tarz büyü çeşitleri çok güçlü ve tesirli tılsımlardır. Bundan dolayı ehli kişilerden yardım almalısınız. Eşi evine bağlama büyüsü, bilinçsiz şekilde uygulandığında size ve yapılan kişiye büyük hasarlar verebilir.

Sevgiliyi Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi bağlama büyüsü ak büyü türleri içerisinde en etkili ve en güçlü özelliklere sahip tesirli bir bağlama büyüsü çeşididir. Biliyorsunuz ki bağlama büyüsü kendi alanında birçok kategoriye ayrılmaktadır. Bunları diğer bağlama büyüsü yazılarımız da açıkladık.

Sevgiliyi bağlama büyüsü yapımı ile ve hazırlanan yöntemleri ile kişiyi kendine bağlama amaçlı yapılmaktadır. Sevgiliniz ile dargın, küskün yada geçinemiyor olabilirsiniz. Sevgiliyi bağlama büyüsü bu dertleri ortadan kaldırıp kişiler arasında ki dargınlıkları ve küskünlükleri giderir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir