Bağlama Büyüsü Etkisi Ömür Boyu Sürer mi

Bu Yazıyı Oyla

Hem evet hemde hayır bağlama büyüsü sonuç olarak sevdiğiniz kişinin size tekrar ilgi duymasını, size aşk ile bağlanması ve size tekrar geri dönmesine araç olur ama bunu devam ettirecek en büyük güç sizi düşüyor. Geçmişte ona karşı bir hata yaptıysanız örneğin bu hayatın tekrar edilmemesi gerekir. Siz davranışlarınızda bir değişiklik gösteremez ve geçmişteki hataları tekrar etmeye ısrarla devam ederseniz elbette yapılan bağlama büyüsü bir süre sonra gücünü yitirerek sevdiğiniz insanın sizden tekrar uzaklaşması sonucuyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Hakkında

Öncelikle bir insanı gerçekten yürekten seviyorsanız o insanın sevgisine layık olmaya gayret edin belki geçmişte karşılıklı olarak yapılan bir takım hatalardan dolayı ayrılmış olabilirsiniz yada sevdiğiniz sizi bazı nedenlerden dolayı terk etmiş olabilir. İşte bu süreçler içinde sizin kişisel olarak iyice düşünüp daha önce yapılan hataları, onun sizi neden terk ettiğini gerektiren sizin ona karşı yaptığınız tüm hatalı davranışları iyice analiz ederek bu durumu ileride kendi lehinize çevirecek bir imkan olarak kullanabilirsiniz. Yapılan hatalar her ne olursa olsun asla ona karşı intikam alma duygusu içinde olmamanız gerekir. İntikam duygusu size bir fayda sağlamaz aksine ona karşı ne kadar anlayışlı ve güler yüzlü olursanız o ölçüde sevdiğiniz insan size döndükten sonra bir daha sizi terk etmeyi düşünmeyecektir.

Bağlama Büyüsünden Sonraki Süreçte Önemli Hususlar

Önce tüm olayların neden ve sonuçlarını çok iyi anlamanız gerekir, kendini eleştirmeyen bir insanın diğer insanlar uzun bir ilişkiyi sürdürmesi neredeyse imkansızdır. O nedenle herkesin önce kendi eksiklerini görerek bu eksikleri kabul etmesi ve akabinde bu eksiklerini gidermek için gerekli adımları atması gerekir. Evet bağlama büyüsü yaparak sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz fakat bunun devamı için mutlaka sizinde kişisel olarak bazı eksiklerini gidermeniz ve sevdiğiniz insana karşı her zaman pozitif yani olumlu, ona yardımı olan, onu sıkmayan, onu sorgulamayan, sadece ona duyduğunuz aşkın ona hissettirmeniz yaşadığınız bu aşk ilişkisinin hem kalitesini hemde uzun süre korunmasına fayda sağlayacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir