Bakır Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Daha çok Azerbaycan ve Mısır’da yapılan bu büyü en eski büyülerden biri olduğu gibi, bağlama büyüleri arasında en çok tercih edilenler sıralamasında da üst sıralarda yer alır. Bakır levhalar ile yapılan bu büyü, bakır levha büyüsü olarak da bilinir. 

Bakır Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Bir kişiyi kendinize veya evine bağlamak amacıyla yapılan büyüdür. Bu büyünün amacı başka yollar denedikten sonra sonuç alamadığınız kişilere yapılmaktadır. Bakır Büyüsü sırasında bir çok etkili tılsımdan yardım alınmaktadır. Çok özel yöntemler ve uygulamalar ile hazırlanan bağlama büyüsü  alanındaki en tesirli büyülerden biridir.

Bakır Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakır büyüsü süreci 7 gece uygulanır. Büyü kimin için yapılacak ise bu kişinin ve anne isimlerinin bu büyüde önemli bir yeri vardır. Bu bilgiler ve bu bilgiler ile çıkartılan özel formüller bakır levha üzerine işlendikten sonra, miski amber gibi farklı yollar ile yazma işlemi tekrardan yapılır. İlk yazma işleminde genellikle çivi kullanılır ve bazı medyumlar tel de kullanabilmektedir. Yapılacak işlemler bununla sınırlıdır. Sonrasında medyum ayetler okur ve bu büyüyü tamamen hazır hale getirir. Bu işlem sonrasında bakır levha büyüyü yaptıracak olan kişiye teslim edilir ve bu levha gece yarısından sonra tavanın içine konularak ısıtılır. Bu ısıtma işlemi kısık ateşte olmalıdır. Süre olarak ise 4 dakika yeterli olacaktır. Bu işlemler yapılırken, büyüyü yaptıran kişinin niyet etmesi gereklidir. Niyetin nasıl edilmesi gerektiği hakkında da bilgi verelim. “ Falan oğlu veya kızı falan, bu bakır gibi benim için yansın ve bana geri dönsün, geri döndüğünde de bana duyduğu aştan dolayı kalbi de yansın”. Niyetler genel olarak bu şekilde edilir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir