Bilezik Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Bilezik büyüsü, ayrılma büyüleri içinde yer alan ve ayrılma büyüleri arasında en çok tercih edilen büyülerden biridir. En çok tercih edilme nedeni ise, bu büyünün kesin sonuç ile sonuçlandırılmasıdır. Bu büyü isminden de anlayacağı gibi bilezikle yapılır; ama bu bileziklerin düğünde takılan bilezik olması zorunludur. Kötü niyet içeren bir büyü olarak bilinir ve kara büyüler arasındadır. Kötü niyetli bir büyü olduğundan dolayı da asla tavsiye edilmez. Büyü de cinler kullanılır ve bu yüzden tesir açısından çok kuvvetlidir. Eğer pişman olunur ve büyüyü bozdurmak istenilir ise, çok kısa süre içerisinde büyünün bozulması için bir medyuma gidilmesi gerekir. Aksi takdir de her şey için geç olabilir.

Bilezik Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Bilezik büyüsünün etkisini ne zaman göstereceği bu büyüyü yaptıranların en çok merak ettiği konuların en başında yer almaktadır. Bilezik büyüsü çiftten birisine  büyü yapılmış bileziğin takılması ile etkisini anında gösterir. Hatta birçok çiftte düğün gecesinde etki ettiği bilinmektedir. Bu büyünün etkisi çift arasında bağın ne kadar kuvvetli olduğuna göre değişir; ama çoğunlukla 24 saat içinde etki edecek kadar tesirlidir. Büyünün yapılmasında şeytani cinlerin kullanılması, bu büyünün etkisinin bu denli yüksek olmasında önemli bir etkendir.

Bilezik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilezik büyüsünün yapılışında kullanılacak olan bilezik, geline düğünde takılacak olan bilezik olmalıdır. Geline takılacak olan bu bilezik büyüyü yapacak olan medyuma önceden götürülmelidir. Medyum gelin ve damadın bilgileri ile bazı dualar okur ve büyüyü bileziğin üstüne işler. Son olarak geline bu bileziğin düğünde takılması gereklidir. Gelin bu bileziği taktıktan hemen sonra etkilerini de göstermeye başlar. Büyünün kesin sonuç vermesi için mutlaka geline takılması zaruridir. Bu büyü ancak dışarıdan bir insan tarafından yaptırılır ve etki eder. Çiftlerden biri diğerinden ayrılmak için bu büyüyü yaptıramaz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir