Büyü Bozma

Bu Yazıyı Oyla

Büyü yaptırmaya karar vermeden önce amaç ne olursa olsun her zaman için sonucun olumlu olacağı düşünülür ve büyük hayaller kurulur. Herkes amacına ulaşmak ve işlemlerin sonucunda mutlu olmak için dua eder ve bu amaçla çalışır. Fakat işler her zaman için yolunda gitmez maalesef. Bazen beklenmedik şekilde olaylar yolundan çıkar ve bir anda istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Bunun birçok nedeni olabilir ama önemli olan nedeni değil bunun önüne nasıl geçileceğidir. Tabi ki bunu hiç kimse tek başına başaramaz. Bu nedenle kesinlikle uzman kişilerden yardım alınmalı ve onların tüm yönergeleri birebir uygulanmalıdır.

Büyü Bozma İşlemi Nasıl Yapılır

Hele ki yapılan büyü papaz büyüsü, sabun büyüsü veya bu tarzdaki çok etkili ve çok güçlü büyülerse büyük ihtimalle büyüyü yapan kişi etkiyi arttırmak adına bazı özel manevi güçlerden destek alacak veya cinleri de devreye sokacaktır. Fakat cinlerin ne derece güçlü ve özel varlıklar olduklarını bilen kişiler özellikle bu tip büyülerde büyü bozma işleminin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaklardır. Cinler, büyülerde kullanıldıklarında büyü yapılan kişileri o kadar büyük bir etki altına alırlar ki, zaman geçtikçe o kişinin daha fazla sıkıntı yaşamasına ve bazen de hayatının iyice çekilmez bir hal almasına neden olabilirler. Bu durumla karşılaşmak istemeyen kişiler büyü bozma işlemine gereken özeni göstermeli ve bu konuyu asla arka plana atmamalıdırlar.

Büyü Bozma İşlemini Kimler Yapar?

Bu konuda asıl büyük iş büyü yapan medyumlara düşmektedir. Çünkü büyü bozma işlemi hakkında bilgisi olmayan kişiler bu konunun gerekliliği hakkında da bilgi sahibi olmayabilirler. Bu nedenle büyü yapan kişiler kendilerine başvuran bu insanları uyarmalı ve yapılan büyünün önemine göre zamanı gelince büyü bozma işleminin yapılması gerektiğini üstüne basa basa anlatmalıdırlar. Bu işlemde sorumluluğun önemli bir kısmı büyüyü yapan kişilere aittir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir