Büyü Çeşitleri

Bu Yazıyı Oyla

Sizlere bu yazımızda büyü çeşitleri hakkında bilgiler aktaracağız. En tesirli, en çok yapılan büyüler hakkında fikir sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz. Genel olarak değerlendirmek gerekirse, temel büyüleri 3 ana başlık altına almak mümkündür. Büyüler;

  • Beyaz Büyü
  • Gri Büyü
  • Kara büyü olmak üzere 3 başlıkta incelebilir. Bu büyüler, isimleri işe eş anlamlı olarak manalar taşırlar. Sizler bu yazımızda bunların detayları açıklayacağız.

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Gri büyüleri de 4 ara başlığa bölebiliriz. Törensel büyü, aşk büyü, cinsel büyü ve kötü büyü olmak üzere 4 farklı başlık altında gri büyüleri değerlendirmemiz mümkündür. Büyü çeşitleri genel olarak bu şekilde çeşitlendirilebilir.  Hangi büyüyü, hangi amaç için kullanabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kara büyü, insanlığı yok etmek adına ilk çağlardan beri kötü kişiler tarafından kullanılan bir büyü seçeneğidir.  Bu büyü ile zarar gören çok sayıda kişi vardır. Kalıcı hastalıklar, bitmeyen mutsuzluklar ve sürekli olarak tekrar eden kabuslar kara büyüler sonucunda oluşmuş olabilir. Eğer üzerinizde kara büyü olduğunu düşünüyorsanız, uzman bir medyumdan yardım almanız gerekebilir. Uzman medyumlar üzerinizde yer alan kara büyüleri yok etmek adına bir çok panzehir üretebilir. Konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aynı zamanda diğer yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Ak Büyü Nedir

Beyaz büyü ise, ak büyü olarak bilinen, medyumluğun temel hedefini anlatan büyü seçenekleridir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, mutluluk büyüsü gibi çeşitleri vardır. Genel amaç insanların hayatlarını bir dengeye sokmak ve mutluluk elde etmektir. Büyü yapılan kişi, büyünün tesiri etkisi altında kaldığı anda, arzu ve isteklere cevap vermeye başlar. Bazı zamanlarda, kara büyülere karşı ak büyüler yapıldığı görülmüştür.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir