Canbar Aşk Büyüsü Günah mıdır

Bu Yazıyı Oyla

Son zamanlarda popülerliği artmış ve yüksek tesiri ile fayda sağlandığı kanıtlanan canbar aşk büyüsü hakkında çoğu kişinin aklında tek soru haline gelmiş olan günah mıdır? Etkenine verilecek cevap oldukça basittir. Canbar aşk büyüsü yaptırılırken, yapılış amacına göre bu soru üzerinden sorgulanması daha anlaşılır ve daha etkindir. Kişilerin günah korkusu üzerine verdiği kaynaklarda bulunan 3 kutsal kitaba sahip olan Müslümanlık, Hıristiyanlık ve Musevilik dinlerince kutsal kitaplarda bahsedilen büyü konuları kesinlikle lanetlenmiş ve yasaklanmış olarak tabir edilmektedir. Aslında bu yargının detayına inilecek olursa, büyünün hangi amaca hizmet edilmek üzere yapılması anlatılmıştır. 3 büyük dinin 3 büyük kitabın da yer alan yargı’da, büyünün bir kimseyi öldürmek, zulüm etmek, kişinin hayatını kötü etkileyen gidişatlara yöneltmek, hasta etmek, yuva yıkmak, suç işletmek, delirtmek ve kişinin ailesine kötü düşmesine neden olacak faktörler gibi detaylar ele alındığını göreceksiniz. Bu gibi kara büyü sınıfına giren büyülerin kesin bir dille yasaklandığını ve günah olduğu herkesler tarafından bilinmekte ve buna göre hareket edilmektedir.

Fakat canbar aşk büyüsü tamamen huzur ve mutluluğu, ayrıca yapılacak kişiye kötülük sağlamadığı için tamamen bu sınıfın dışında olup, günah sınıfına girmemektedir. Çünkü canbar aşk büyüsü hiçbir dinin ve kutsal kitabının içerisinde geçen kötü emele amaçlanan büyülerden değildir ve tamamen insan faydasına temel sağlamak amacıyla yapılan bir büyü çalışmasıdır.

Tabi ki, her şeye karşıt ve katı kuralları içerisinde beslenen kişiler canbar büyüsü de dahil dünya üzerinde yapılan her türlü kötü ve iyi huylu çalışmaların kötü olduğunu dile getirmişlerdir. Verdiğimiz bilgilerde ise kutsal kitaplar da dinlerin sadece kötü niyet arz eden büyülerin günah olduğunu ve kesinlikle yasak olduğunun bilinci sayesinde hareket ettiğimizin farkındayız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir