Cenk-i Bağlama Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Belki de bağlama ve aşk büyüleri arasında en güçlü ve etkili olan tılsımlardan biridir Cenk-i Bağlama Büyüsü. Tarihi Osmanlı dönemine dayanan bir tılsım olmak ile beraber imkansızlar için kullanılır. İsminden de anlaşılacağı gibi savaş da dahi ayrı kalanları bir araya getiren bir bağlama büyüsü çeşididir ve bozulması imkânsızdır. Gücünü ve kuvvetini kişiler arasında ki bağdan alıp yapan kişinin yetenekleri ile daha da etkili bir vaziyete gelir.

Cenk-i Bağlama Büyüsünü diğer bağlama büyülerinden ayıran en büyük özelliği yapan kişi sayısının sadece bir yada iki olmasıdır. Çünkü çok eski bir tılsım olduğu için maalesef günümüze kadar sadece bir iki kişi başarılı bir şekilde taşıyabilmiştir.

Canbar Bağlama Büyüsü ile veya bağlama vefki ile yakından uzaktan alakası olmadığı gibi kendi içerisinde özel malzemeleri ve özel duaları bulunmaktadır. İnternet sitelerinde veya gizli ilimler kitaplarında bu tılsım hakkında bilgi almanız imkansızdır çünkü günümüze kağıda dökülmüş bir vaziyette gelmemiştir. Nesilden nesile taşınarak gelen bir tılsım çeşididir.

Bağlama Büyüsü ve Kusursuzluk

İnsanlar yaptıkları her işin kusursuz olmasını ister. Bu kusursuzu bulma arayışı insanları her yolu denemeye sevk eder. Son yol ise büyü yaptırmadır. Büyü yapımını kadınlar erkeklere göre daha çok tercih ederler. Çünkü bayanlar erkeklere göre daha mükemmeliyetçi bir cinstir. Bu yüzden kadınlar istediği şeyin mükemmel ve kusursuz olması için her yola başvurabilir. Bu kusursuzluk aşkı karşısındakinin özgür iradesini kırma cüreti göstermeye kadar gidebilir. Kusursuzluğu gerçekleştirmede ki en kesin ve etkin çözüm olarak da bağlama büyüsü gösterilir.

Bağlama Büyüsü Neler İçin Yapılır?

Hemen hemen her konuda bağlama büyüsü yaptırılabilir. Eşinizle ilişkinizin kusursuz olması için eşinizin dışarıda gözü olmaması için, çevrenizdekilerin sizin hakkınızda ki olumsuz düşüncelerini dışa lanse etmelerini engellemek için, hoşlandığınız birinin size bağlanmasını sağlamak için yaptırılabilir. Bu büyüler hayatınız da canınızı sıkacak olayları en aza indirmenize yardımcı olacaktır. Böylece hatanızın biraz daha kolaylaşacak, aklınızı kurcalayan sorular yavaştan azalmaya başlayacaktır. Fakat bu yaptırdığınız büyüler toplumda hoş karşılanmayacaktır. Sonuçta karşınızdakinin kendi hür iradesi dışında davranmasına sebep oluyorsunuz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir