Geri Döndürme Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Birlikte yaşadığınız sevgiliniz veya yıllardır aynı yastığa baş koyduğunuz eşiniz ile aranızın bozulup ayrılma sebebi haline gelmesi çok üzücü ve kişinin psikolojik olarak hayatını ileri derecede etkilemektedir. Oldukça sıkıntılı ve depresyonlu geçen bu durum ileride daha da dayanılmaz bir şekle girmektedir. Eğer bu durumda elinizden bir şey gelmiyor ise veya denediğiniz her şeye rağmen karşınızda ki halen aynı tavırla size karşı soğuk ise, geri döndürme büyüsünü denemeniz ile fazlası ile faydasını göreceksiniz.

Geri Döndürme Büyüsü Neden Yapılır?


Yapılacak bu büyü ile, eşiniz veya sevgiliniz size karşı büyük bir aşk ve özlem içerisinde geri gelmek isteyecektir. Bu uygulama oldukça etkili olup, eşinizin veya sevgilinizin size olan sevgisini ortaya çıkararak tekrar size dönmenizi sağlayacaktır. Olumlu geçen geri döndürme büyüsü sayesinde eşiniz veya sevgiliniz ile eski mesut ve mutlu günlerinize geri döneceksiniz.


Ayrılma sebebi, sizden soğumuş veya başka birinin peşinden koşması gibi sorunlarından oluşabilir. Aynı zaman’da daha önceleri yaptığınız hatalardan kaynaklı olarak sizden ayrılmak zorunda kalmış olabilir. Bunların yanı sıra karşı taraftan kaynaklı olan bir sorun veya ailesinin isteği üzerine sizden ayrılmış olması da olabilir. Kimi zaman, hiç bir şey olmadığı halde durduk yere sizden ayrılma gibi bir sorun meydana gelmiştir.

Geri Döndürme Büyüsünün Özellikleri


Bu gibi konularda yardımınıza ilk olarak geri döndürme büyüsü koşuyor. Geri döndürme büyüsü ile eşinizi veya sevgilinizi kendinize aşık bir şekilde geri döndürebilirsiniz. Fakat bazı noktalarda geri dödürmek imkansız olabiliyor. Maneviyat taşıyan bazı ayrılma konuları her ne kadar kişiler tarafından kesin olarak uygulama tutmaktadır demesine karşı gelmektedir. Günümüzde havas kitabında bile yüze aşkın celb (getirme) uygulamaları ile karşılaşılabilmektedir.
Bu olumsuz etken ise, ayrılma hikayelerinin birbirinden tamamen farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Örnek olarak, babasının veya annesinin sözünden çıkamayan evlat için bu celb’ler uygun görülmemekle beraber âlimler tarafından da önerilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir