Geri Getirme Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Neredeyse her amaç için bir büyü vardır. Hatta bazı büyüler birden çok amaç için kullanılabilirler. Sevdikleri kişiler tarafından terk edilen ve bu durumu tersine döndürüp tekrar birlikte olmak isteyen kişilerin en çok başvurdukları büyü geri getirme büyüsüdür. Bu büyüde giden kişi bazı özel uygulamalar, dualar veya başka yöntemlerle etkilenmeye çalışılmakta ve zamanla tekrar geri dönmesi amaçlanmaktadır.

Sevdiği tarafından terk edilen insanların bunun üzüntüsünü yaşamaları normal bir durumdur. Hiç kimse sevdiği kişiden ayrı kalmak veya onu başka biri ile görmek istemez. Bu nedenle tekrar bir araya gelmek için elinden geleni yapar. Fakat bu çabalar her zaman işe yaramaz ve başka yollara aramaya başlar. Bu yollardan biri de giden kişiyi geri getirme büyüsü ile geri getirmeye çalışmaktır.

Bu büyü ile kişilerin düşünceleri değiştirilip bilinçaltlarının kontrol altına alınması ile geri dönmeleri sağlanır. Son derece etkili ve kolay uygulanabilen bir büyüdür ve çoğu zamanda hedefe ulaşılmasında başarılı olmuştur. Bu büyünün en yaygın uygulama şekli giden kişiye ait bir şahsi eşya ve vücuduna ait herhangi bir parçanın (tırnak, saç teli vb…) kullanıldığı yöntemlerdir. Tüm büyü uygulamalarında büyü yapılacak kişilerin şahsi eşyaları veya vücut parçalarının kullanılmalarının nedeni büyünün bu sayede çok daha etkili olacağına inanılmasıdır.

Zaten bugüne kadar ki geri getirme büyüsü uygulamalarında en çok denenen yöntem olması ve neredeyse tamamında giden kişinin geri dönmesinin sağlanması, günümüzde de bu şekilde uygulanmasına neden olmuştur. Çok eski zamanlarda görünmeyen varlıklarla veya görünmeyen alemlerle iletişime geçebilecek kadar özel manevi güçlere sahip olan insanların bu büyüde çok daha başarılı oldukları ve daha başka teknikler kullandıkları geçmişten günümüze kadar gelen kaynaklarda belirtilmiştir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir