Kara Büyü

Bu Yazıyı Oyla

Kötü amaç için yapılan büyülere kara büyü ismi verilmektedir. Bu büyüler; keder, ölüm, hastalık, psikolojik rahatsızlıklar gibi kötü sonuçlar verebilmektedir. Bu nedenle kara büyüler uzak durulması gereken büyü çeşitleri arasında gösterilir. Sizlere bu yazımızda kara büyüleri çeşitlendireceğiz. Kara büyü seçenekleri hakkında fikir sahibi olduktan sonra, siz de bu büyülerden uzak durmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

Kara Büyüler Nelerdir?

Domuz yağı büyüsü, sabun büyüsü, sperm büyüsü, ayrıma büyüsü, adet kanı büyüsü, iğne büyüsü, kilit büyüsü gibi büyüler kara büyü seçenekleri altında gösterilebilir. Bu bilgiler daha önce de ifade ettiğimiz gibi cesaret ilim ve tecrübe gerektirir. Kısaca herkes tarafından yapılmaması gerekmektedir. Evde yapılması halinde, istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Bu nedenle çok dikkatli olunması gerekir.  Medyum hocalar, kara büyüleri çok fazla yapmak istemezler.

Medyumlar, insanların iyiliği için hayatlarını sürdüren, pozitif ve güvenilir kişilerdir. Kara büyü seçeneklerine bu yüzden sıcak bakmazlar. Gerçek bir medyum kara büyünün ne olduğunu bilir, yapılışını bilir fakat yapmak istemez. Bu nedenle ortada gerçek bir neden olmalıdır. Keyfi yapılan kara büyüler, zamanla insanın kendisine olumsuz anlamda geri döner.

Kara Büyü Belirtileri

Kişiye kara büyü yapılmışsa, kısa süre içinde belirtiler ortaya çıkar. Bu belirtiler arasında, kişinin sürekli olarak kabus görmesi, çabuk sinirlenmesi, dalgın olması, bunalması, geçimsiz olması gibi sonuçlar vardır. Eğer siz de etrafınızda bu tarz belirtiler gösteren birini seziyorsanız, medyuma gitmesi için onu ikna edebilirsiniz.

Kara büyü, daha önce de ifade ettiğimiz gibi uzak durulması gereken büyü seçenekleridir. Kara büyüler, insanlık tarihinde çokça görülmüş ve hepsinden istenmeyen sonuçlar medyana gelmiştir. Gerçek medyum hocalar kara büyülerin ne kadar tehlikeli olduğunu bilir ve buna göre önlemler alır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir