Karabiber Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Büyü yapılırken birçok farklı malzeme kullanılır ve bu malzemelerden bir tanesi de karabiberdir. Aslında sadece karabiber değil her türlü biberin büyü yapımında kullanıldığını söyleyebiliriz. Yalnız karabiber büyüsünün etkisi diğerlerinden daha fazladır ve Karabiber büyüsünün amacı bir kişiyi birisine aşık etmektir. En önemli aşk büyüleri içine giren bu büyü çeşidi, büyü yapılan kişiyi büyük anlamda etkisi altına almayı başarır.

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 toz taneli karabiberin öncelikli olarak temin edilmesi gerekir. Sonrasında bu karabiberlerin her biri bir tavaya konulur ve 3 gün 3 gece süresince kavrulur. Bu aşamada da belli başlı tılsımlı sözlerin okunması gerekir. Bu tılsımlı sözler ile birlikte isimlerinde okunması gerekir. Kavurma işlemi belirtilen süre içerisinde gerçekleştikten sonra altın veya gümüş kaplı bir tabağa alınmalı ve sonrasında işlemlerin yapıldığı süreçte medyumun yazdığı yazılar da tabletlere alınır. Bu işlem oldukça zor bir işlem olmakla beraber bir medyumun yardımı ile birlikte ancak yapılabilir. Süreçte yazıların yazılması ve okunacak tılsımlı sözleri ancak bu işte tecrübeli olan birisi yapabilir.

Karabiber Büyüsünün Sonuçları

Karabiber büyüsü etkisini gösterdikten sonra, büyü yapılan kişide olağanüstü değişimler gözlemlenilecek ve büyü sırasında ismi okunan kişinin haricinde hiçbir şey düşünmeyecektir. O beyninin içinde her zaman olacaktır ve onun haricinde her şey onun için artık önemsiz olacaktır. Bu büyü 21 gün içerisinde etkisini gösterecektir. Bu süre büyü yapılan kişinin durumuna göre azalabilir. Bu konuda yanlış bilinen bir durumu daha aydınlatalım. 21. Günde bu büyü etkisini göstermez. Kısa süre içerisinde etkileri yavaş yavaş büyü yapılan kişide görünecektir. Her geçen günde büyü etkisini daha arttıracak ve 21. Güne kadar büyünün etkisi maksimum seviyeye ulaşacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir