Kısmet Açma Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

İnsanlar evlenebilmek için kısmetleri açılsın diye pek çok yol denemektedirler. Bunun için türbelere gidenler, adaklar adayanlar vardır. Bu yollardan biri de kısmet açma büyüsüdür. Bu büyü ile kişinin kısmeti açılır ve talipleri kısa bir zaman içerisinde artacaktır. Kısmet açma büyüsü ile erkek, bayan fark etmez kişinin kısmeti anında açılır. Bu büyü ile pek çok kişi kısmetini anında bulmuş ve mutlu olmuştur. Kısmet açma büyüsü ile kişiler sevdikleri kişi ile kısa zamanda evlenmişlerdir.

Kısmet Açma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Özellikle uzun zamandır yalnız olan ve istediği kişiyi bulamayan kişilerin yaptırdığı bir büyüdür. Kişinin üzerine yapılan bir büyüdür dua okunarak yapılır. Kişinin kısmetini açmak için yapılır ve kişiye uygulanır. Genellikle bir muskaya da dua yazılarak yapılır. Bu muskaya kişi ile ilgili kısmeti açılsın diye dua yazılır ve bu muskayı üzerinde taşıyan kişi kısa bir zaman sonra kısmetine kavuşur. Kısmet açma büyü ile kişiler anında evlenecekleri adamı ya da kadını bulurlar. Muska içerisine yazılan kısmet açma büyüsü ile kişi bu muskayı ya evinde bir yerde kimsenin görmeyeceği bir yere saklayarak muhafaza etmek zorundadır ya da bu büyü ile yazılmış muskayı kişi üzerinde sürekli olarak taşımak zorundadır.

Kısmet Açma Büyüsünde Muskanın Önemi

Eğer herhangi bir nedenden dolayı muska açılırsa büyü bozulacak ve kısmetinize kavuşamayacaksınızdır. Bu yüzden muskayı çok dikkatli bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Kısmet açma büyüsü hemen tesir eden bir büyü olduğundan yaptırdığınız andan itibaren farkına varacaksınızdır. Kısmetleriniz hemen artacaktır. İstediğiniz kısmetinizi seçip mutlu olabilir, evlenebilirsiniz. Genellikle bayanların tercih ettiği bir büyü olup kişilerin evlenmek amacı ile yaptığı bir büyüdür. Kısmet açma büyüsü ile pek çok kişi mutlu olmuş ve aradıkları kişiyi bulmuşlardır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir