Ölüm Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Ölüm büyülerini daha çok Türk korku filmlerinde sıkça görmekteyiz. Tabi ki çarptırılmış bir şekilde seyirciye aktarılsa bile, en azından insanlara bu büyünün neler yapabileceğini ve sonuçlarını insanlar görebilmektedir. Bu büyü tasvip ettiğimiz bir büyü değildir ve biz asla bu tür büyüleri onaylamıyoruz. Bu yazımızda da sadece bu tür büyülerin yapılabileceğini anlatmak istiyoruz. Bu büyü en tehlikeli büyülerdendir ve kara büyü kategorisinin en zirvesinde ki büyüdür. Bu büyüde cinler kullanılır ve büyü yapılan kişiye musallat edilmesi sağlanır. Ne yazık ki bu büyü geçmiş yıllarda olduğu gibi kullanılmasa da hala bu büyü işlemini yapan nadir de olsa kişiler vardır. Bu kişiler bu işlemlerini herkesten gizli olarak yaparlar.

Ölüm Büyüsünde Kullanılan Cin

Bu büyü yapılırken cinlerin kullanıldığını belirtmiştik. Ölüm büyüsünde kullanılan cinler şeytani varlıklardır ve büyü yapılan kişiye musallat edilecek olan cin İfrit cinidir. İfrit cinini Türk korku filmlerinden biliyorsunuzdur. Cinlerin hükümdarıdır ve oldukça tehlikelidir. Bu cin Elzer kavmindendir ve eğer bir insana musallat edilir ise, musallat olacağı kişiyi 10 gün içinde öldürecektir. O 10 gün içinde de kişinin hayatını mahvedecektir.

Ölüm Büyüsünün Bozulması

Büyüyü yapan gerekli malzemeleri temin ettikten sonra ayine başlar ve İfrit duyasıya kadar ayin devam eder. Eğer İfrit yapılan çağrıya kulak verirse, büyünün yapıldığı yere gelecektir. İşte o andan itibaren de ölüm büyüsünün süreci başlayacaktır. Bu süreçte uzman medyum kendince bir işlemler yaparak İfrit’i durdurmaya çalışacaktır. Bu süreçte hiçbir hoca ve medyum garanti vermez. İfrit çok güçlü bir cin olduğu için onunla baş etmek hiç kolay olmayacaktır. Bunun için medyumun dirayetli, işinde iyi, geniş bilgi birikimine sahip olması gerekir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir