Şeker Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Bağlama büyülerinde en eski yöntemlerden biri şeker büyüsüdür ve uzun yıllardır başarı ile işin ehli olanlar tarafından uygulanır. Daha çok takıntılı aşıklar da bu büyüyü tercih ederler. Nitekim riskli ve tehlikeli bir büyü olduğundan, sevdiği kişiye zarar verme pahasına bu büyüyü yaptırırlar. Büyülerde geri dönme kavramı dediğimiz olayın yaşandığı bu büyü, ancak uzman bir kişi tarafından gerçekleştiğinde minimum riski içinde barındırır.

Şeker Büyüsü Amacı Nedir?

Şeker büyüsü, aşık ettirme niyetinde yapıldığında, kendisi gibi büyü yaptıran kişinin tatlı görünmesini sağlayarak, büyü yapılan kişinin etkilenmesine olanak tanır. Çok kısa süre içerisinde büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiye sevdalanır ve etkilenmesi her geçen gün daha da artacaktır. Bu büyünün amacı, birisinin sizi sevmesini sağlamaktır. Bunun yanı sıra, nişanlınızın, sevgilinizin veya eşinizin size sonsuz bir bağ ile bağlanmasını sağlar. Bunlara bağlı olarak da insan iradesini kontrol alan bir büyüdür diyebiliriz ve bunun günahının bedelini de ödemeyi göze almak gerekir. Şeker büyüsü riskli ve tehlikelidir de. Bu yüzden de her medyum tarafından yapılmaz ve birçok medyum bu büyünün yapılmasına karşıdır.

Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şeker büyüsü 3 farklı şekilde yapılabilmektedir. Birincisi, büyü yapılan kişiye şekerin yedirilmesi ile birlikte gerçekleşirken, bir diğer yöntem ise içirilerek bu büyünün yapılmasıdır. Son yöntem ise, şekerin büyü yapılan kişinin etrafında olması ile yapılır. Yani ne içirilmesi ne yenilmesi zaruridir. Kişinin evinde o şekerin bulunması yeterlidir. Tüm yöntemlerde şekerlerin üzerine dualar okunur ve tılsımlı sözler söylenir. Yedirilerek veya içirilerek yapılan büyülerde şekerin yedirilmesi veya içirilmesi gerekir. İçirilerek yapılan büyülerde çay da kullanılabilir. Bu her şeyin normal görünmesini de sağlar.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir