Soğukluk Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Karşı cinsten birisi ile ilgilendiğinizde farklı sebeplerden dolayı onun ilgisini çekmeyi başaramayabilirsiniz. Bunun ilk ve ana sebebi bu kişinin dikkatinin beraber olduğu kişiyle beraber olması ve aslında özetle karşıdaki çiftin yıldızlarının bir şekilde birbirlerine bağlanmış olmasıdır. Yapılması gereken ilk uygulama tabi ki bu iki kişiyi birbirinden ayırmak olacaktır. Ama hoşlandığınız kişi beraber olduğu kişiye aşkla bağlıysa onları ayırmak için belki de bize yardımcı olacak tek şey bu iki kişi arasında soğukluk büyüsü yapmak ya da uzman kişilere bu işlemi yaptırmak olacaktır.

Soğukluk Büyüsü Hakkında

Soğukluk büyüsünün kullanılabileceği bir başka durum ise şudur. Diyelim ki eşiniz ya da sevdiğiniz kişiyle aranızda aşamadığınız sorunlarınız var. Belki de sizin mutluluğunuzu engellemek için birileri size bu büyüyü yaptırmış olabilir. Ortada böyle bir durum var ise bu beraberlik hayatınızı çok olumsuz etkileyecektir. Bunun içinde eşinizin ve ya sevdiğiniz kişinin size karşı davranış ve ya tutumlarındaki ani değişiklikler, cinsel hayatınızdaki olumsuz etkiler olabilir. Ki bu durum emin olun hayatınızı o kadar kötü etkileyecektir ki tam anlamıyla ilişkinizin üzerinde kara bulutlar dolaştığını net bir şekilde hissedeceksiniz. Bu durumda da size yardımcı olacak tek şey ilişkinizin bu çıkmazdan çıkaracak olan soğukluk büyüsünün bozulma işleminin gerçekleştirilmesidir.

Soğukluk Büyüsü Hizmeti

Peki ya soğukluk büyüsü için kullanılan envanterler nelerdir biraz da sizlerle bu konu hakkında bilgiler paylaşalım. Öncelikle edinmemiz gerekenler misk, safran ve gül suyudur. Bu üçünü karıştırıp bir çeşit mürekkep elde edeceğiz. Ardından da bu mürekkeple bir kağıda ayet el kürsi duasını ardından da sevdiğimiz kişinin ismini yazıp akşam olmasını bekleyeceğiz. Bundan sonraki aşamamız şu olacaktır. Yıldız ışığı altında yazmış olduğumuz tılsımı bakır bir tas içerisine koyacağımız gül suyuyla bu yazdığımız yazıları sileceğiz. Ardından da Allah’ın izniyle sevdiğimiz kişiyle aramızdaki soğukluk gidecek sonsuz bir ferahlık ve mutluluk bizimle olacaktır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir