Soğutma Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Aslında bu büyü sadece sevdiği kişiyi kazanmak isteyen kişilerin kullandığı bir büyü değildir. Bazen aileler çocuklarının onaylamadıkları ilişkilerinin bitmesi için veya insanlar sevmedikleri ve sıkıntı çekmesini istedikleri kişilerin de devam eden ilişkilerinin bitmesi için soğutma büyüsüne başvurabilirler.

Soğutma Büyüsünün Etkileri

Soğutma büyünün etkisi altına giren kişiler, partnerlerini ne kadar severlerse sevsinler bir süre sonra artık onlara karşı olan tüm sevgilerini ve saygılarını yitirecekler ve artı onları görmek bile istemeyeceklerdir. Çünkü soğutma büyüsü insanların ilişkileri ve sevdikleri kişilerle ilgili tüm düşüncelerini bir anda tersine çevirip tamamen farklı bir insan olmalarını sağlar. Ancak ilk bakışta kötülük amaçlı uygulanan bir büyü gibi görülse de bazen hayırlı işler için de kullanılabilir. Örneğin, yaşadıkları ilişkiden zarar gören fakat bunu fark etmeyen kişilerin ilişkilerini bitirip onları kurtarmak için de sevdikleri kişiler onlar için soğutma büyüsü yaptırabilirler. Veya aileler çocuklarını, kendilerine uygun olmayan bir kişiden kurtarmak için yine bu büyüye başvurabilirler.

Soğutma Büyüsünü Kimler Yapar?

 Soğutma büyüsü kullanım amacına göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Fakat ne olursa olsun basit bir büyü gibi görünse bile direkt olarak bir insanın düşüncelerinin kontrol altına alınması amaçlandığı için bu büyü kesinlikle uzman kişilerin kontrolünde yapılmalı ve asla hafife alınmamalıdır. Çünkü bazı insanlar uzun zaman manevi baskı altında kaldıkları takdirde tahmin edilemeyen olumsuz durumlar ortaya çıkabilir ve bir kişinin sevgisini kazanmak amaçlanırken bir anda farklı sorunlarla baş etmek zorunda kalınabilir. Geçmişte de bunun birçok örneği yaşanmış ve birçok insan soğutma büyüsünün yanlış ve gereğinden daha şiddetli şekilde uygulanmasından dolayı zarar görmüşlerdir. Tüm bunlara önlem olarak atılacak ilk adım sağlam bir araştırmanın sonucunda gerçekten de soğutma büyüsü konusunda tecrübeli medyumlara ulaşmak ve onların vereceği bilgilerden kesinlikle şaşmamaktır. Uygulama şekli tamamen büyüyü yapacak kişinin kararına bırakılmalı ve bu konuda hiçbir şekilde müdahalede bulunulmamalıdır

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir