Tırnak Büyüsü

Bu Yazıyı Oyla

Tırnak büyüsü, bir insanı etki altına almak ve onu yönlendirebilecek kadar etkili büyü arayanların tercih ettiği bir büyü olarak bilinir. Tırnak büyüsü, birisinin size aşık olmasını istediğiniz zaman tercih etmeniz gereken öncelikli büyülerdendir. Bunun nedeni ise, bu alanda en etkili büyülerden biri olmasıdır ve sonuç alma bakımından da büyü yaptıranların yüzünü güldürecek bir büyüdür. Aşık etmenin yanı sıra karşıdaki insanın psikolojik olarak sizin etkisi altına girmesine olanak sağlar bu büyü. Herhangi bir tehlikesi olmamasına rağmen, psikolojik olarak insanı etkilediğinden dolayı bu büyünün yapılış aşamasında dikkatli olunmasında yarar var.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü nasıl yapılır? Sorusunu da sizler için cevaplayalım. Bu büyüde en zor kısımlardan birisi de söz konusu tırnağın temin edilmesidir. Nitekim bu tırnağın büyü yapılacak kişiye ait olması zorunludur. Bu tırnağı da temin etmek gerçekten de zordur. Büyü kime yapılacak ise, isminin ilk harfi tırnağa yazılır. Yalnız bu tırnak sol elin yüzük parmağında ki tırnak olmalıdır. İsmin ikinci harfi de orta parmağın tırnağına yazılır. Bu aşamada büyüyü yapan medyum gerekli tılsımlı sözcükleri ve duaları da okur. Tırnaklar ile olan bu işlem bitince de, bir hamur hazırlanır. Hamur yağlı ve şekerli olmalıdır. Tırnaklar bu hamurun içine atıldıktan sonra yaklaşık 12 saat bu hamur kendi haline bırakılır. Eğer yeterli sürede bu hamur bekletilmez ise, büyüden sonuç almak da zorlaşacaktır. Bu işlemi de hallettikten sonra hamur toprağa gömülür ve bu gömme işlemi sırasında medyum farklı dualar okuyacaktır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tırnak büyüsünün bozma işlemi gerçekten de zordur ve bu büyünün bozulması için büyünün yeniden yapılması birçok medyum tarafından tavsiye edilse de, önceki büyünün etkisinin devam etmesi riskinden tavsiye edilmez. En iyi yöntem Kuran surelerini okumaktır.

.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir