Vefk Etki Etme Süresi

Bu Yazıyı Oyla

Vefkin etki etme süresi, yapılan vefkin çeşidine göre değişir. Her vefkin yapılış şekli ve uygulaması farklı olduğu için yapılan vefklerin etki etme süresi de birbirinden farklıdır.

Ayırma vefkinde yapılan çalışmalarla geri getirme, aşk, sevgi, bağlama gibi vefklerde yapılan çalışmalardan daha farklıdır. O yüzden her çalışmanın etki etme süresi de yapılan çalışmaya göre farklılık gösterir. Önemli olan bu süreçte çalışmaların en doğru bir şekilde yapılmasıdır. Yapılan her çalışmanın etkisi, enerjisi doğrudan olarak çalışma yapılan kişi ya da kişiler üzerinde yoğunlaşarak o şekilde etkisini gösterir. Böylece yapılan işten olumlu netice alınması sağlanır.

Vefk Taşırken Alkol Kullanmak Vefki Bozar mı?

Vefk taşırken alkol kullanmak, yapılan vefki bozar. Vefk taşıyan bir kişinin alkol almaması gerekir. Çünkü vefkler ayetlerle ve Allah’ın isimleriyle yapılır. O yüzden vefk taşırken alkol almak vefkin bozulmasına neden olur. Vefkin ne vefki olduğu önemli değildir. Önemli olan vefk varken alkol almamaktır.

Vefk taşırken ayrıca taşınılan vefkin düşmemesine de dikkat etmek gerekir. Vefkin düşmesi de vefkin bozulmasına neden olur.

Vefk Suya Düşerse Ne Olur?

Vefk, suya düşerse, yere düşerse bozulur. Vefkin içinde ayetler ve Allah’ın isimleri yazılı olduğu için vefk düştüğü zaman bozulur. Vefkin suya düşmesi de bozulma sebeplerindendir.  Bu durum her vefk işlemi için aynıdır. Vefklerin etkilerini göstermesi, enerjilerin karşı taraf üzerinde yoğunlaşmasıyla gerçekleşir. Enerjilerin birikimi çalışmanın amacına ulaşmasını sağlar. Yapılan vefkin hazırlanışıyla birlikte uygulamalarının da doğru ve düzenli olarak yapılması gerekir ki doğru bir şekilde sonuca ulaşılsın. Her konuda olduğu gibi bu çalışmada da düzenli olarak yapılması gereken çalışmaların uygulanması gerekir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir