Yıldızname

Bu Yazıyı Oyla

Yıldızname nasıl bakılır veya doğru sonuçlar verir mi gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler genellikle elde ettikleri sonuçlardan sonra kesinlikle bu işlemleri denemek istemektedirler. Bilindiği gibi gelecek hakkında tam anlamı ile bilgi sahibi olmak mümkün değildir ancak yapılacak olan bazı işlemler tahmini de olsa çeşitli yorumlar yapılabilmektedir. Yıldızname, birçok kişi tarafından uygulandığı iddia edilen; ama bu iddialarda bulunanlardan yarısının bile gerçek anlamda yapamadığı bir işlem olarak dikkat çeker. Bu işi layığı ile yapan birisini bulmak her ne kadar zor olsa da, o kişiyi bulduğunuzda ise size çok özel bilgiler verecektir.

Yıldızname Kim Bakar?

Çok eski zamanlarda kahin olarak adlandırılan ve insanlara gelecek hakkında bilgiler veren kişilerin ne kadar çok ilgi çektiklerini herkes bilmektedir. Günümüzde ise bu işlemleri artık medyumlar yapmaktadır. Özellikle yıldızname adı verilen çok ilginç bir işlem ile astroloji bilimini de kullanarak yapılan işlemlerden sonra insanlara gelecek hakkında bilgiler vermeye çalışan medyumlar bu işlemleri yaparken sadece insanların doğum tarihlerinden yola çıkmaktadır. Bu sebeple bu işlemi kendileri veya çevrelerindeki bir kişi için yaptırmak isteyen insanlar doğum bilgilerini tam anlamı ile doğru bir şekilde vermek zorundadırlar.

Yıldızname Hakkında

Doğum anlarında güneşin, ayın, yıldızların veya enerjisi yüksek olan gezegenlerin hangi konumda olduklarını belirlemek zorunda olan medyumlar daha sonra bu enerjilerin o kişileri nasıl etkileyeceği konusunda doğru yorumlar yapmak zorundadırlar. Çoğu zaman diğer işlemlere göre çok daha uzun süren bu işlemler medyumların en çok zorlandıkları ancak yine de en çok talep aldıkları işlemlerden biri olmuştur. Çünkü insanlar her zaman için gelecekleri hakkında tahmini bile olsa bilgiler elde etmek istemiş ve tarih boyunca bunun için çeşitli işlemler denemişlerdir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir